Stogų ir sienų dangos

 PANAUDOJIMAS

Daugeliuose stilių namuose dominuoja stogas, o ne langai ar kitos namo detalės. Be to, žiūrint iš toli, pirmiausia akys krypsta į jį. Taip pat stogas yra kaip išorinė funkcija, kuri apsaugo namo vidų ir jo sistemą nuo nepalankių oro sąlygų, t.y – stipraus vėjo, krušos, intensyvių saulės spindulių. Gero stogo pritaikymas yra svarbi ilgalaikė sėkmė per visą stogo gyvavimo laiką.

Stogo ir sienų danga naudojama:

  • komerciniuose objektuose: biurių pastatai, gamyklos, viešbučiai ir moteliai, restoranai, mokyklos, mažmeninės prekybos kompleksai, sandėliai, ligoninės, muziejai ir edukacinės salės, arenos ir sporto salės, bažnyčios ir religinės struktūros.
  • žemės ūkio objektuose: žirgynai, garažai, tvartai, didelės fermos, žemės ūkio strūktūros.
  • gyvenamuosiuose objektuose: gyvenamieji namai, garažai, stoginės, daugiabučiai.

Plieninės stogų ir sienų dangos privalumai yra lengvas montavimas, atsparumas karščiui, ilgaamžiškumas ir nereikalaujantys didelės priežiūros. Plienas yra 100 % perdirbamas, todėl yra ekologiškas.

  STOGO PASIRINKIMO KRITERIJAI

  1. Stogo ilgaamžiškumas

Šiuo metu rinkoje metaliniai stogai yra vieni tvirčiausių ir atspariausių stogo medžiagų ir turi aukščiausius rodiklius – ugnies, vėjo, atsparumo smūgiams lyginant su kitomis stogo dangomis. Stogo ilgaamžiškumą nulemia tai ar pasirinktas stogas gali atlaikyti klimato zonoje tokius veiksnius kaip vėją, temperatūros skirtumus, drėgmę ir kt. Dėl to renkantis stogo dangą reikia atsižvelgti į tarnavimo laiką.

  1. Stogo konstrukcijos ir architektūriniai sprendimai

Stogo sistema turėtų būti parinkta lanksti ir sukurta tokia, kad praktiškai patenkintų poreikius bei tiktų bet kokio tipo stogo konstrukcijai. Stogo pasirinkimą nulemia stogo konstrukcijos ir architektūriniai sprendimai, t.y. kokio tipo bus stogas: plokščias, vienšlaitis, dvišlaitis, daugiašlaitis, mansardinis ir kt. Pagal tai galima spręsti kokios bus pradinės stogo sąnaudos. Taip pat yra siūlomos ryškios spalvos pagal kiekvieno kliento poreikį iš plačios spalvų paletės, kurios estetiškai derėtų prie pastato ir aplinkos.

  1. Stogo kaina

Kiek kainuos naujas metalinis stogas? Iš pradžių kainą pasakyti yra sudėtinga, nes tai priklauso nuo metalinio stogo lakšto profilio, stogo formos, konstrukcijos, dažų dangos, komplektacijos, paviršiaus paruošimo. Nesvarbu kokį stogo stilių pasirinktumėte, jums nereikės jaudintis dėl stogo dar kartą. Taigi daugeliui metalinių stogų suteikiama 30 – 50 metų, bet pasirinkus pigesnius įkainius gali nukentėti stogo kokybė.

  1. Ekologiškumas

Plieninė stogų danga yra iki 100 % perdirbama. Pasirinkdami plieninę stogo dangą, Jūs galite sumažinti savo energijos suvartojimo sąskaitas.