Stogų dangos Eric ir Weinberg

PROFILIUOTI LAKŠTAI

Metalinės čerpės profilis Eric

ERIC stogo dangos  žaliava – karštai cinkuotas plienas su ypač storu (50 mikrometrų) dažų apsauginiu sluoksniu. Dėl to šio sluoksnio Eris stogų danga ypač patvari prieš bet kokius kritulius, neigiamą poveikį ir koroziją. Eric čerpelės turi specialią patentuotą montavimo sistemą, kuri užtikrina lengvą ir greitą montavimą.. Montuojant šias stogo čerpines detales, stogo šlaito nuolydis turi būti ne mažesnis kaip 28 laipsniai. Stogo pagrindas (apipjaustytos lentos ar vandeniui atspari faniera ) turi būti mažiausiai 20 mm storio.

 

 

Techninės charakteristikos

Dengiamas plotas 400 x 245 mm
Svoris 0.74 kg
Lakšto storis 0,5 mm
Gaminyje naudojamos medžiagos  Zn, Pe, Pur

Metalinės čerpės profilis  Weinberg

  Weinberg rombo pavidalo stogų dangos žaliava yra karštai cinkuotas plienas su ypač storu (50 mikrometrų) dažų apsauginiu sluoksniu. Dėl to šio sluoksnio Weinberg stogų danga ypač patvari prieš bet kokius kritulius, neigiamą poveikį ir koroziją. Rombo formos čerpės „Weinberg“ turi specialią, patentuotą montavimo sistemą, kuri užtikrina lengvą ir greitą montavimą.

Montuojant šias čerpes stogo šlaito nuolydis turi būti ne mažesnis kaip 28 laipsniai. Stogo pagrindas ( apipjaustytos lentos ar vandeniui atspari faniera ) turi būti mažiausiai 20 mm storio.

 

Techninės charakteristikos

Dengiamas plotas 250 x 250 mm
Svoris 0.358 kg
Lakšto storis 0,5 mm
Gaminyje naudojamos medžiagos  Zn, Pur, Pe

Montavimo instrukcija Weinberg