Klasikinė stogo danga

 PANAUDOJIMAS

Klasikinė danga naudojama stogų dengimui. Ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Dangos profilis panašus į tradicinę stogo dangą su jungiamosiomis siūlėmis, bet tai puiki ir stilinga danga. Šią dangą lengva prižiūrėti.  Pagal stogo projekto forma danga gali būti parenkama: su lygiu paviršiumi ar dviem standikliais. Gaminant šį profilį lapo padengimo plotis keičiamas nuo 220 ik 880 mm, bet praktiškai naudojamas 545 mm plotis. Plieno lakštai tvirtinami metalinėmis sąsagomis arba gnybtais.  Laikiklį tvirtinti naudojami varžtai arba vinys. Minimalus tvirtinimo detalių kiekis yra 5vnt/m2. Vidutinis tvirtinimo detalių atstumas yra 400 mm. Jei stogo danga tvirtinama esant vėjuotoje vietovėje, rekomenduojamas atstumas tarp tvirtinimo detalių yra 300 mm. Lenkimo siūlės užlenkiamos turint specialių įrankį su voleliu arba mediniu plaktuku.

PROFILIUOTI LAKŠTAI

Valcuojamas profilis

Techninės charakteristikos

Dengiamas plotas 545-880 mm
Profilio aukštis 25 mm
Lakšto storis 0,45 – 0,70 mm
Lakštų ilgis iki 12 m
Padengimas Zn, Pe, Pur, PVC, Cu, TlZn, Al

 

Solo profilis

Klasikinis profilis “Solo” tai šiuolaikinė versija valcuojamo sujungimo stogo dangos, tačiau jos montavimas supaprastintas ir greitas: Profilis prie stogo konstrukcijos tvirtinamas sraigtais arba vinimis, metalinėmis kabėmis ir daugiau priemonių nereikia.

Siūlome „Solo“ profilius priklausomai nuo stogo konstrukcijos: su lygiu paviršiumi, su dviejomis, penkiomis arba devyniomis standžiomis briaunomis.

„Solo“ profiliai, kaip stogo danga, naudojami valstybiniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose, bei ūkiniuose statiniuose.

Pagrindinė „Solo“ profilio danga yra sausa antiseptinė lenta su žingsniu iki 200 mm. Lakštų sujungimo vietose nereikalingas papildomas sandarinimas. Neatsiejamu elementu dengiant metalinę stogo dangą yra antikondensacinė plėvelė

 

 

Techninės charakteristikos

Dengiamas plotas 475 mm
Profilio aukštis 38 mm
Lakšto storis 0,45-0,60 mm
Lakštų ilgis iki 12 m
Aprašymas:

Priklausomai nuo stogo konstrukcijos siūlome Solo profilį:

su lygiu paviršiumi ( S38 ), su dvejomis ( W38/2 ),

penkiomis ( W38/5 ) aba devyniomis ( W38/9 ) standžiomis briaunomis.